Grotenbergestraat 180 , 9620 Zottegem
Vraagprijs: € 229 000
Omschrijving
HOB op TOPlocatie in Grotenberge
Topper voor wie op zoek is naar een charmante woning aan het speelpleintje in Grotenberge!
Op wandelafstand van alle infrastructuur: park Breivelde, centrum Zottegem, basisschool en bijzonder onderwijs, sportinfrastructuur, .... kortom TOPLIGGING !
Je komt binnen in een aangename leefruimte met aansluitend een gesloten keuken met zicht op de tuin. Centraal zit een praktische bergruimte, een ruime wasplaats, een gastentoilet en een zeer ruime garage. Op de verdieping treffen we een kinderkamer, een grote slaapkamer met aansluitend een dressing en de badkamer met bad, douche en nachttoilet.
Ondanks de recente gasbrander en dubbele beglazing is renovatieverplichting van toepassing maar dan heb je de kans om alles naar smaak, wensen en budget aan te pakken! Raadpleeg JUNOvastgoed.be voor bijkomende documenten.
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Grotenbergestraat 180 Zottegem |
| Referentie: | GROT0180 |
| Vraagprijs: | € 229.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Aan park, Residentieel, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 370 m² |
| Perceelbreedte: | 11,5 m |
| Bebouwde opp.: | 160 m² |
| Bewoonbare opp.: | 141 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1899 |
| Renovatiejaar: | 2005 |
| Gevelbreedte: | 9,1 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (24.6 m², 13.9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 37 m² |
| Keuken: | 18 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 6 m² |
| Kelder: | 12 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | 15 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 28 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Inpandig, Gelijkvloers, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Schalie |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | bijna conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 260 |
| Kadastrale benaming: | Zottegem |
| Kadastrale Nummers: | 103/E |
| Kadastrale Oppervlakte: | 370 m² |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20260421-0003852270-RES-1 |
| EPC Index: | 478,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 21/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
|
Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
|
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in