Mijlbekelaan 35 , 9300 Aalst
Vraagprijs: € 429 000
Omschrijving
Praktische en ruime gezinswoning op rustige locatie nabij alle faciliteiten!
Welkom in Aalst nabij alle voorzieningen maar toch rustig gelegen!
Raadpleeg alle beschikbare documenten via JUNOvastgoed.be!
Deze woning werd gebouwd in '87 en verkeerd in zeer goede staat!
We betreden deze woning via een praktische inkomhal voorzien van vestiaire en gastentoilet. Van hieruit is toegang tot de aangename leefruimte en tot de zeer ruime leefkeuken met zicht op de tuin en directe toegang tot de veranda. Verder beschikt deze woning op het gelijkvloers nog over een koele en praktische berging, een douchekamer en een inpandige garage.
Op de verdieping zijn momenteel drie mooie slaapkamers en een vierde kamer die momenteel dienst doet als stapelruimte maar zich perfect leent tot het verder inrichten van een vierde slaapkamer. Vanuit deze kamer is tevens nog toegang tot een stapelzolder.
Als laatste ruimte treffen we hier nog de badkamer, voorzien van bad, meubel en nachttoilet.
Deze woning staat op een perceel van 614m² en is bovendien volledig omheind!
Mis uw kans niet en plan uw bezoek vandaag nog in via 09 328 57 78.
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Mijlbekelaan 35 Aalst |
| Referentie: | MIJL0035 |
| Vraagprijs: | € 429.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 614 m² |
| Perceelbreedte: | 31 m |
| Bebouwde opp.: | 173 m² |
| Bewoonbare opp.: | 150 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1987 |
| Gevelbreedte: | 14 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (15.7 m², 10.7 m², 12.3 m², 19.8 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| Douchekamer: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 31 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 20 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 10 m² |
| Zolder: | Ja |
| Veranda: | 23 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 36 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | niet conform |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Alarm: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 949 |
| Kadastrale benaming: | Aalst, 3de afdeling, sectie E, perceel 414 K4 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 614 m² |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20260330-0003836120-RES-1 |
| EPC Index: | 383,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 30/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in