Meire 63 / 2, 9620 Zottegem
Vraagprijs: € 274 950
Omschrijving
Recent gelijkvloers appartement met tuin en parkeerplaats!
Op zoek naar een degelijk en instapklaar appartement ? Dan is dit jouw kans!
Nabij het centrum van Zottegem is dit recente (bwj 2022) en goed onderhouden appartement klaar voor nieuwe eigenaar(s)! Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met open en compleet ingerichte keuken. Palende aan de keuken treffen we een praktische berging.
De leefruimte geeft directe toegang tot de privatieve tuin met terras.
Verder is er nog een ruime slaapkamer dewelke afgewerkt werd met maatmeubilair.
De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en meubel. Hier zijn eveneens de voorzieningen voor de wasmachine. Bij dit appartement hoort nog een privatieve parkeerplaats dewelke bereikbaar is via de Ledebergstraat. Verkoop onder registratierechten!
EPB in opmaak!
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Meire 63/2 Zottegem |
| Referentie: | MEIR0063(2) |
| Vraagprijs: | € 274.950 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum, Residentieel, Gemeente |
| Bebouwde opp.: | 67 m² |
| Bewoonbare opp.: | 67 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (11.9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 35 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 4 m² |
| Terras: | 11 m² |
| Tuin: | 31 m² |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Parkeerplaats, Buiten, Gelijkvloers |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja - c-systeem |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 655 |
| Kadastrale benaming: | Zottegem,8ste afdeling,sectie B, percelen 520G P0005 & P0017 |
Informatieplicht
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in